За Вашим бажанням ми готові на замовлення виготовити фасади шаф-купе з якісного алюмінієвого профілю ADS та NANO. Це високоякісні системи розсувних, відкривних, складних дверей і міжкімнатних перегеродок.

 Алюмінієвий профіль виготовляється на автоматизованих технологічних лініях, методом екструзії зі сплаву первинного алюмінію. Нанесення декоративно-захисного покриття проводиться спеціальним електростатичним методом, що забезпечує екологічну безпеку, естетичну привабливість і прекрасні експлуатаційні якості продукції.

Боковий профіль

Боковий профіль

Нижній профіль

Нижній профіль

Верхній профіль

Верхній профіль

Направляючий профіль

Направляючий профіль

Ходовий профіль

Ходовий профіль

З'єднувальний профіль

З'єднувальний профіль

З'єднувальний профіль 2

З'єднувальний профіль 2

Покриття профілів декором «під дерево» отримується з використанням методу огортання полімерною плівкою «Декорал» (спеціальна багаторівнева технологія, яка включає в себе тралення, полімерізацію і пасивацію метала), а також методом зовнішньої ламінації декоративними матовими плівками.

 Профілі доступні в таких кольорах:

Золото

Золото

Срібло

Срібло

Венге

Венге

Світла бронза

Світла бронза

Жорстка конструкція профілів дозволяє виготовляти комбіновані двері, використовуючи з’єднувальний профіль, з різноманітним наповненням (як вертикальним, так і горизонтальним), а також із зігнутими різноманітними радіусами перемички – що відкриває необмежені дизайнерські можливості.

Пропонуємо Вашій увазі стандартний розрахунок фасаду розміром: 

2,400 м х 1,600 м

Вартість данного фасаду разом із дзеркалом складає:

1631 грн.

rozrahunok fassady